Celoživotní stravovací plán

Není to jídelníček, ale návod a plán, jak na to!!!

Naučíte se, jak se stravou zacházet a jak si ji poskládat, i když nebudeme ve spolupráci.

Stravovací plán obsahuje

 • Seznam veškerých potravin
  Potraviny, které jsou běžně dostupné a jejich foto návody a konkrétní postup, jaká je možnost kombinace všech potravin.
 • Názorné fotonávody
  Každá potravina je vyfocená a označena logem obchodu, z kterého je koupena (Lidl, Albert).
 • Pravidla dávkování porcí
  Jak porce kombinovat? Jak uvařit, upéct téměř cokoli? A naopak, jak se můžete stravovat jednoduše a efektivně? Jak se stravovat před tréninkem a nebo po tréninku? Jak zacházet s pitným režimem, doplňky stravy? Jak funguje metabolika v rámci redukce? A proč je důležité dodržovat všechny postupy.
 • Gramáž makroživin a vašeho energetického denního příjmu
  Tudíž stravovací plán vám poskytne návod, jak zacházet se stravou už celoživotně a s trvalými výsledky.
 • Flexibilita stravování a možnost přípravy téměř kteréhokoli jídla
  Tudíž se Vám strava nikdy nepřejí, eliminuje se také chystání "dvojího" jídla (jedno pro vás a druhé pro rodinu). Nepostihne vás situace, kdy budete mít v jídelníčku na danou porci potravinu, kterou zrovna nemáte k dispozici, nebo na ni nemáte chuť.

Doporučení uživatelů

Jak se cítí a jaké mají výsledky lidé, kteří stravovací plán již využívají?

Kači, měsíc utekl jako voda a musím říct, že jsem napřed měla obavy, jestli to všechno zvládnu. Po přečtení prvotních informací se už vše zdálo být jednodušší a také to tak vcelku i bylo. Stačilo si vybrat, na co má člověk chuť a jíst. I z vody jsem měla velké obavy a šlo to perfektně. Začínám si víc všímat složení výrobků a postupně i zbytku rodiny obměňuji jídelníček a kolikrát ani změnu moc nepoznají. Moc děkuji za vedení a naučení, jak jíst a pít správně. Výsledky po měsíci jsou pro mě perfektní a hlavně žádný extrém, který by ani nebyl žádoucí. Jídlo mě baví, mám nakoupené nové kuchařky a už se těším, až začnu vařit a zkoušet nové věci i z nich. Pokračuji dál, ještě mi chybí do vysněné postavy nějaký ten cm dostat dolů, ale věřím, že to půjde krásně pryč, vždyť už přeci díky Vám vím, jak na to. Moc díky a všem Kačku doporučuji.
Katka Bičová
Chci moc pochválit výbornou Kačku, která mne vede ve skvělém redukčním plánu, který mne baví, nehladovím a hlavně - mám skvělé výsledky 👍👍👍všem vřele doporučuji 💪💪💪
Vlaďka Rášová
Spolupráce s Katkou je naprosto úžasná, mohu jen doporučit!!! Stravovací plán je jednoduchý a přehledný. Naučila mě spoustu nových věcí ve stravovacích zvycích a nejen to, hlavně mě naučila pozorně naslouchat svému tělu a dávat mu vše potřebné a ne se trápit zbytečným hladověním. Moc děkuji za trpělivost a rady kdykoliv bylo potřeba. 🌹❤️
Martina Reisnerová

Na kolik to všechno výjde?

Cena tohoto celoživotního stravovacího plánu činní 4.000 Kč.

Ovšem hodnota je mnohem vyšší, protože já Vám dávám návod na to, jak se stravou zacházet už po celý život. V ceně je navíc zahrnutý měsíční on line servis v hodnotě 2.000 Kč. Každé klientce je vedená její individuální evidence. Při zahájení spolupráce klientka vyplňuje osobní vstupní dotazník pro přesné informace. Za daný měsíc spolupráce vždy proběhnout dvě on line konzultace (kontrolní měření, kontrola zápisu stravy, kontrola pitného režimu, vaše individuální zápisy, vyhodnocení).
Běžná cena "jídelníčku" je cca 800 - 1.000 Kč, kdy víte, co máte daný měsíc jíst a po měsíci se většinou vracíte do svého běžného režimu ... a kila jdou zpět nahoru.
Tohle se Vám u celoživotního stravovacího plánu NESTANE!!!

POZOR!!! Pouze teď cena
celoživotního stravovacího plánu
činní 2.699 Kč!!!

Za cenu jednoho oběda denně se Vám může změnit celoživotní přístup ke stravování a pohybu.
A to je velmi dobrá investice.

Chci se přihlásit do programu

4.000 Kč  2.699 Kč

Za cenu jednoho oběda denně se Vám může změnit celoživotní přístup ke stravování a pohybu.
A to je velmi dobrá investice.

Po vyplnění formuláře Vám na email pošleme platební údaje a odkaz na Vstupní dotazník. Jakmile jej vyhodnotím a spáruje se platba budu Vás kontaktovat do 2-3 dnů a začneme naši spolupráci.

Objednávám*

"Jednou pro vždy Vám předám celoživotní znalosti ke správnému stravování."

Makej s Katkou