VSTUPNÍ KONZULTACE

Je pro Vás CELOŽIVOTNÍ STRAVOVACÍ PLÁN to správné? 
Snažíte se hubnout stále dokola a ono to nejde?
MOHU VÁM SKUTEČNĚ POMOCI

Nejste na to sami

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE A PŘÍSTUP 

Obsahem konzultace je vyplnění vstupního dotazníku, zhodnocení Vaší stravovací minulosti, určení výchozího bodu, návrh možností individuálního řešení na míru.

Délka konzultace je 60 min. 

Konzultace probíhají formou online nebo osobní setkání.

Cena: 1.500 Kč

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU
JE V JÍDLE

Naučte se rozumět běžně dostupným potravinám a jejich kombinacím tak, abyste dosáhli trvalých výsledků.

SPRÁVNÉ STRAVOVÁNÍ 75%
POHYB 25%

Reference

Kačenka je nejen skvělý člověk, ale její rady mi navíc pomohly shodit uz pár kilo a pomáhají mi motivovat se dál. Hlavně je vše srozumitelné a nenutí člověku drastické diety ale prostě ho vede ke zdravému myšlení sám o sobě.
Gabriela NepustilováŠternberk
Kači, měsíc utekl jako voda a musím říct, že jsem napřed měla obavy, jestli to všechno zvládnu. Po přečtení prvotních informací se už vše zdálo být jednodušší a také to tak vcelku i bylo. Stačilo si vybrat, na co má člověk chuť a jíst. I z vody jsem měla velké obavy a šlo to perfektně. Začínám si víc všímat složení výrobků a postupně i zbytku rodiny obměňuji jídelníček a kolikrát ani změnu moc nepoznají. Moc děkuji za vedení a naučení, jak jíst a pít správně. Výsledky po měsíci jsou pro mě perfektní a hlavně žádný extrém, který by ani nebyl žádoucí. Jídlo mě baví, mám nakoupené nové kuchařky a už se těším, až začnu vařit a zkoušet nové věci i z nich. Pokračuji dál, ještě mi chybí do vysněné postavy nějaký ten cm dostat dolů, ale věřím, že to půjde krásně pryč, vždyť už přeci díky Vám vím, jak na to. Moc díky a všem Kačku doporučuji.
Katka Bičová

Objednávka

Vyberte si variantu a vyplňte údaje v prodejním formuláři. Po odeslání Vám příjde email s údaji pro platbu. Po spárování platby se s Vámi spojíme a domluvíme termíny konzultace.