REFERENCE

Kateřina Oralová

Kouč zdravého životního stylu

Jmenuji se Kateřina

Jsem sportovně založená trenérka fitness, věnující se osobním tréninkům, koučinku v oblasti výživy, vedením skupinových cvičebních lekci, vedením skupinových tréninků v přírodě, jsem instruktorem in line bruslení.
Mojí pracovní náplní je pomáhat lidem dosáhnout reálných dlouhodobých výsledků. Vím moc dobře, jak se cítíte. Sama jsem si prošla velkou proměnou. Naučte se rozumět, jak správně jíst. Pomohu i Vám. 

Co o mě říkají?

Reference

Nejlepší dieta......je mi 37 let a nikdy jsem neměla problémy s postavou, ale před 4 roky jsem změnila zaměstnání a každý den sedim do 15hod na židli v práci a pak rychlo uvařit atd....cely den se točil kolem poviností a já začala přibírá, během 4let jsem nabrala 5kg což neni sice moc, ale v oblečení jsem byla napreslá, břicho jako balon atd....manžel objevil Katku Oralovou, která mu udělala jídelníček, který jsem mu cca měsic chystala a překvapilo mě, porce jaké jí a hlavně hubnul a cítil se skvěle.Začala jsem si chystat to stejné co on a to byl ten impuls, kdy jsem si řekla, to chci taky! Konečně dieta “ kde se můžu nacpat a ještě hubnu.....Dnes i přes boje v hlavě, které mi radili, (uber sacharidy nebo nezhubneš) mi Káťa pomohla pochopit, že správné množství sacharidů nejsou tuky, ale energie, kterou moje tělo potřebuje). Teď se mi daří pomalu hubnout a cítím se čím dál líp.....myslela jsem, že stravovací plán řeší lidé co potřebuji zhubnout 20 a více kg, ale mě pomohl naučit se dobře jist a to je první krok k vysněné postavě.
Jarča KašparováŠumpersko
Katčen stravovací plán jsem si zakoupila téměř před rokem. Její rady a tipy jsou pro mne velký přínos. Naučit se správné stravovací návyky, dostatečně pít a začít se hlavně hýbat. Předtím jsem si vůbec nedokázala představit, že budu milovat běh. V tuto chvíli běhám denně 45 minut a cítím se mnohem lépe. Sice jsem plán dokázala vydržet necelé dva měsíce, ale i tak jsem za to velice vděčná. Mohla jsem ji kdykoliv zavolat a ona mne vždy bezvadně nakopla a efektivně poradila. Pokud se někdy začnu cítit bez energie a unavená, vždy si vzpomenu na Katku, na zdravou stravu a na to, co bych správně měla jíst – aby mne to opět hodilo do pohody. Dodnes se občas do plánu podívám a i s dcerou podle něho uvaříme. Určitě Katku všem vřele doporučuji, je skvělý profík!!!! Děkuji za vše.
Vladimíra RášováOlomoucko

Celoživotní
stravovací plán

Jednou pro vždy se naučíte, jak se stravou zacházet a jak si ji správně poskládat, bez nutnosti další pomoci.