REFERENCE

Kateřina Oralová

Kouč zdravého životního stylu

Jmenuji se Kateřina

Jsem sportovně založená trenérka fitness, věnující se osobním tréninkům, koučinku v oblasti výživy, vedením skupinových cvičebních lekci, vedením skupinových tréninků v přírodě, jsem instruktorem in line bruslení.
Mojí pracovní náplní je pomáhat lidem dosáhnout reálných dlouhodobých výsledků. Vím moc dobře, jak se cítíte. Sama jsem si prošla velkou proměnou. Naučte se rozumět, jak správně jíst. Pomohu i Vám. 

Co o mě říkají?

Reference

Doporučuji! Je to opravdu výborná investice, protože je to vlastně na furt. Uzavřel bych to tím, že je to jiné! Je vidět, že si s tím dala fakt hodně práce a přemýšlela nad každou radou a nad každým slovem.
Martin Flexin
Spolupráce s Katkou je naprosto úžasná, mohu jen doporučit!!! Stravovací plán je jednoduchý a přehledný. Naučila mě spoustu nových věcí ve stravovacích zvycích a nejen to, hlavně mě naučila pozorně naslouchat svému tělu a dávat mu vše potřebné a ne se trápit zbytečným hladověním. Moc děkuji za trpělivost a rady kdykoliv bylo potřeba. 🌹❤️
Martina Reisnerová
Kači, měsíc utekl jako voda a musím říct, že jsem napřed měla obavy, jestli to všechno zvládnu. Po přečtení prvotních informací se už vše zdálo být jednodušší a také to tak vcelku i bylo. Stačilo si vybrat, na co má člověk chuť a jíst. I z vody jsem měla velké obavy a šlo to perfektně. Začínám si víc všímat složení výrobků a postupně i zbytku rodiny obměňuji jídelníček a kolikrát ani změnu moc nepoznají. Moc děkuji za vedení a naučení, jak jíst a pít správně. Výsledky po měsíci jsou pro mě perfektní a hlavně žádný extrém, který by ani nebyl žádoucí. Jídlo mě baví, mám nakoupené nové kuchařky a už se těším, až začnu vařit a zkoušet nové věci i z nich. Pokračuji dál, ještě mi chybí do vysněné postavy nějaký ten cm dostat dolů, ale věřím, že to půjde krásně pryč, vždyť už přeci díky Vám vím, jak na to. Moc díky a všem Kačku doporučuji.
Katka Bičová
Katku mohu jen doporučit. Úžasná spolupráce, milý osobní přístup a hlavně výsledky se dostavují! A bez velkého trápení 😉 Za měsíc a kousek 4 kg dole a o několik centimetrů v šířce dolů! Nehladovím a cítím se lépe. 👍 Děkuji moc, Katko! 👏👏👏
Monika BártováPřevzato z facebooku
Spolupráci s Katy mohu jen a jen doporučit. Nejdříve jsem se obávala pečiva a sacharidů k večeři a ze všechno bude jednotvárné, ale nakonec jsem moc vděčná, že si mohu jídla skládat podle chutí a nálady. Dodržuji pitný režim a jim hodně zeleniny a hlavně se mi upravilo trávení a konečně si u spánku odpočinu a spím celou noc. Hlavní je, že tento režim je úplně snadno udržitelný. Není to žádná dieta, nějaké omezování, ale jíte prostě všechno a díky Katy vím kolik čeho smím. Moc za vše děkuji a pokračuji dále.
Michaela FaltýnkováPřevzato z facebooku
Kačenka je nejen skvělý člověk, ale její rady mi navíc pomohly shodit uz pár kilo a pomáhají mi motivovat se dál. Hlavně je vše srozumitelné a nenutí člověku drastické diety ale prostě ho vede ke zdravému myšlení sám o sobě.
Gabriela NepustilováŠternberk
Vůbec trenérky nesleduji, hlavně proto, že jich je všude moc a všechny jsou tak přeumělené. Kateřina je ale úplně jinde, už jen když jsem si ji rozklikla a viděla jediné video, jsem věděla, že do škatulky "jedna z tisíce" nezapadá. Je nejen krásná, chytrá, ale ví přesně o čem mluví a umí to podat komplexně a v souvislostech!
Jana FikrováPřevzato z facebooku
Nejlepší dieta......je mi 37 let a nikdy jsem neměla problémy s postavou, ale před 4 roky jsem změnila zaměstnání a každý den sedim do 15hod na židli v práci a pak rychlo uvařit atd....cely den se točil kolem poviností a já začala přibírá, během 4let jsem nabrala 5kg což neni sice moc, ale v oblečení jsem byla napreslá, břicho jako balon atd....manžel objevil Katku Oralovou, která mu udělala jídelníček, který jsem mu cca měsic chystala a překvapilo mě, porce jaké jí a hlavně hubnul a cítil se skvěle.Začala jsem si chystat to stejné co on a to byl ten impuls, kdy jsem si řekla, to chci taky! Konečně dieta “ kde se můžu nacpat a ještě hubnu.....Dnes i přes boje v hlavě, které mi radili, (uber sacharidy nebo nezhubneš) mi Káťa pomohla pochopit, že správné množství sacharidů nejsou tuky, ale energie, kterou moje tělo potřebuje). Teď se mi daří pomalu hubnout a cítím se čím dál líp.....myslela jsem, že stravovací plán řeší lidé co potřebuji zhubnout 20 a více kg, ale mě pomohl naučit se dobře jist a to je první krok k vysněné postavě.
Jarča KašparováŠumpersko
Katčen stravovací plán jsem si zakoupila téměř před rokem. Její rady a tipy jsou pro mne velký přínos. Naučit se správné stravovací návyky, dostatečně pít a začít se hlavně hýbat. Předtím jsem si vůbec nedokázala představit, že budu milovat běh. V tuto chvíli běhám denně 45 minut a cítím se mnohem lépe. Sice jsem plán dokázala vydržet necelé dva měsíce, ale i tak jsem za to velice vděčná. Mohla jsem ji kdykoliv zavolat a ona mne vždy bezvadně nakopla a efektivně poradila. Pokud se někdy začnu cítit bez energie a unavená, vždy si vzpomenu na Katku, na zdravou stravu a na to, co bych správně měla jíst – aby mne to opět hodilo do pohody. Dodnes se občas do plánu podívám a i s dcerou podle něho uvaříme. Určitě Katku všem vřele doporučuji, je skvělý profík!!!! Děkuji za vše.
Vladimíra RášováOlomoucko

"Jednou pro vždy Vám předám celoživotní znalosti ke správnému stravování."

KATY ORALOVÁ
Autorka CELOŽIVOTNÍHO STRAVOVACÍHO PLÁNU